ZAVŘÍT MENU

Ušetřete desítky hodin díky automatickému
hlídání investičních příležitostí

Na trhu je mnohem více nemovitostí, které mají investiční potenciál, než kolik si myslíte.

KOUPIT

Ať už jste drobný investor nebo investiční skupina, dobře víte, že je často obtížné udržet si přehled a identifikovat ty nejvýhodnější investiční možnosti na trhu. Náš real-time monitoring trhu dokáže sledovat neomezený počet nemovitostí. Tím pádem vám neunikne žádná příležitost a vy se tak můžete plně věnovat samotnému obchodování.

Rapidní rozšíření portfolia investic

Jednou z klíčových výhod našeho nástroje je počet hlídacích psů, který není omezen. To znamená, že můžete sledovat tolik investičních příležitostí, kolik potřebujete. Můžete se zaměřit na širokou škálu nemovitostí, či se soustředit jen na konkrétní nemovitosti v dané oblasti.

Definujte si vlastní kritéria pro výběr investic a náš systém vše dohlídá za vás. Jakmile se objeví ta pravá příležitost, automatický Vás upozorní. Dokážete tak velmi snadno sledovat desítky nemovitostí najednou. Všechny podstatné informace se dozvíte jako první.

Získáte výhodu pro vyjednávání

Díky kompletní analýze nemovitosti získáte argumenty, které jinde nenaleznete, případně jsou složitě dosažitelné. U každé hlídané nemovitosti budete vědět, jak dlouho je v nabídce, jaký je vývoj ceny nemovitosti i celé oblasti, reálnou výši nájmu, celkový výnos, požadovaný yield atd.

Pro svá rozhodnutí můžete využít i další funkce CeMapu, které Vám budou rovněž k dispozici. Jednoduše oceníte jakoukoliv nemovitost, vypočtete si návratnost investice, podíváte se na transakční ceny z katastru nemovitostí, čímž získáte relevantních data, zda je konkrétní investiční příležitost finančně atraktivní a zda splňuje Vaše investiční cíle.

Budete u každého obchodu první

Naše aplikace Vás bude ihned notifikovat o každé změně či nové příležitosti. Dokážete tak velmi rychle zareagovat a tím se výrazně zvyšuje Vaše šance na úspěšnou investici.

Ke každé nemovitosti si uložíte veškerou historii poznámek, abyste na nic nezapomněli.

KOUPITNáš nástroj pro hlídání investičních příležitostí v oblasti nemovitostí poskytuje investorům mnoho výhod. Díky rozsáhlému sledování investičních příležitostí, automatizovanému sledování nemovitostí, modelaci návratnosti investice a přehledné transakční mapě získáte konkurenční výhodu a zvýšíte své šance na úspěšné investice na trhu nemovitostí.

Zkraťte si cestu k zajímavým investicím.

CELÁ ČR
20 OKRESŮ
3 OKRESY
INDIVIDUÁLNÍ TARIF
Všechny funkce CeMap
Nevyhovují vám tarify dle lokalit? Napište nám, rádi vám sestavíme tarif na míru.
Automatické vyhledávání investic
Hlídání změn v inzerci
Analýza nemovitosti
Transakční mapa
Počet uživatelů 2021
Územní rozsah 76 okresů - celá ČR20 okresů3 okresy
Cena za měsíc při roční platbě.
Cena bez DPH
14 990 Kč
- 20 %
4 990 Kč
- 20 %
2 490 Kč
- 20 %
Cena za měsíc
Cena bez DPH
OBJEDNATOBJEDNATOBJEDNATPOPTAT
Začínáte investovat? Vyzkoušejte náš hlídač investic.

Tarif obsahuje hlídač investic pro 1 okres v rozsah 5 hlídacích psů a 15 hlídaných nemovitostí

- 20 %
1 119 Kč
za měsíc bez DPH při roční platbě
OBJEDNAT