Blog

Nezbytný nástroj pro KAŽDÉHO realitního makléře

Vědět o všem, co se v jeho okolí nabízelo a za kolik se to nakonec skutečně prodalo, je téměř základní povinností každého DOBRÉHO realitního makléře.

20.4.2024
Transakční data pro všechny typy nemovitostí

Setkáváte se občas s tím, že klienti mají nereálné představy o ceně své nemovitosti? My poměrně často :-) A právě proto jsme spustili další nástroj, který vám pomůže přesvědčit klienty, proč je dobré svěřit prodej svojí nemovitosti odborníkovi.

20.3.2024
Jak vytvořit cenový odhad bytu pro dědické řízení

V rámci dědického řízení není od roku 2014 nutný posudek zpracovaný soudním znalcem či odhadcem, ale dostačuje tržní posouzení hodnoty nemovitosti, které slouží pro vyčíslení hodnoty pozůstalosti. Tato možnost otevírá dveře pro alternativní řešení - tržní posouzení provedené realitním makléřem. Pro klienty to znamená nejen úsporu nákladů, širší výběr zpracovatele, ale častokráte i rychlejší způsob vypořádání pozůstalosti. Pro makléře se tak naskýtá možnost na rozšíření svých služeb a rozšíření portfolia svých klientů, kterým záleží na odbornosti.

1.3.2024
Exkluzivní analýza realitního trhu 2/2024

Možná stojíme na prahu velkých změn na realitním trhu, a právě nyní máte jedinečnou příležitost získat přehled, co nás v následujícím roce čeká. Zjistěte, proč ceny bytů v Praze překonávají všechna očekávání, zatímco v Ústeckém kraji se situace vyvíjí zcela jinak. Prozkoumejte, jak se změnila průměrná doba nabízení a jaké jsou aktuální trendy v nabídce nemovitostí.

14.2.2024
Vývoj nemovitostí ve velkých městech ČR v letech 2016 - 2023

Tento článek zahrnuje srovnání mezi jednotlivými městy a nabízí komplexní přehled současné situace a trendů na realitním trhu bytů k prodeji.

9.1.2024
Detailní analýza vývoje realitního trhu v České republice

Za posledních několik let prošel realitní trh v České republice výraznou transformací. V našem článku se věnujeme podrobnému rozboru klíčových faktorů, které ovlivňovaly tento trh od roku 2016 až po současnost, včetně vývoje cen, množství nabídek a průměrné doby prodeje nemovitostí.

5.1.2024
Přejeme Vám hvězdný rok 2024

PF 2024

4.1.2024
Na trhu je mnohem více investičních příležitostí než myslíte.

Ať už jste drobný investor nebo investiční skupina, dobře víte, že je často obtížné udržet si přehled a identifikovat ty nejvýhodnější investiční možnosti na trhu. My Vám s tím dokážeme pomoci!

17.11.2023
Nástroj pro vyhledávání investičních příležitostí

Máte klienty, pro které hledáte investiční nemovitosti? Investujete i Vy samotní do nemovitostí? V tom případě byste měli zbystřit. Náš nástroj pro vyhledávání investičních příležitostí vám rozhodně zkrátí cestu k novým obchodům.

1.11.2023
Chaty a chalupy - jak vypadá vývoj trhu?

Chalupářství je tradice, která je velmi důležitou součástí české kultury a historie. Jak si ale stojí chaty a chalupy v současné době?

5.10.2023
Transakční ceny v přehledné mapě

V CeMapu máme funkci, která Vám usnadní práci s nemovitostmi a jejich transakčními cenami.

15.9.2023
Jak si vedou krajská města?

Vývoj na trhu s byty v porovnání vybraných krajských měst (Ostrava, Brno, Zlín, Olomouc, Plzeň, České Budějovice a Hradec Králové) od roku 2016.

10.9.2023
Co má společného Praha a Ostrava?

V současné době je to obdobný vývoj na realitním trhu. Pojďme se na to podívat detailněji.

16.8.2023
Analýza realitního trhu v České republice

Ohlédnutí a rekapitulace prvních čtyř měsíců roku 2023 očima leadrů realitního trhu.

12.7.2023
Vylepšený nástroj pro ocenění pozemků

Rádi bychom Vám představili naše nejnovější vylepšení, které se týká oceňování pozemků. Našim jediným cílem je, aby pro vás bylo použití co nejjednodušší a výsledky co nejpřesnější!

6.7.2023
Vylepšený report pro Vaše úspěšné jednání.

CeMap poskytuje mnoho důležitých informací, a proto si dáváme záležet, aby byl pro Vás výsledný export užitečný.

26.6.2023
Práce s pozemky nemůže být jednodušší

V CeMapu jsme vyvinuli novou funkci, která Vám usnadní práci s pozemky a jejich transakčními cenami.

21.5.2023
Využívejte CeMap naplno!

V CeMapu se zaměřujeme na tvorbu efektivní prezentace, kterou využijete při obchodním jednání s klienty. Získáte prodejní strategii nemovitosti s cenovou mapou.

28.4.2023
Realitní aplikace pro makléře a menší realitní kanceláře.

Exportujte své nabídky na největší realitní servery v Česku. Software je k dispozici zdarma.

4.4.2023
Pořiďte si aplikaci pro rychlé ocenění nemovitosti na váš web.

S naší aplikací na automatizované ocenění nemovitosti můžete nechat svůj web vydělávat aktivně 24/7 a získávat nové kontakty na klienty.

17.3.2023
Ceny bytů v ČR se narovnávají, trh se začíná stabilizovat

Připravili jsme aktuální analýzu o vývoji realitního trhu s byty v České republice. Data jsme jako obvykle zpracovali pro projekt Realiťák roku a pevně věříme, že se budou hodit i vám.

9.3.2023
Pracovat s cenovou mapou se vyplatí.

Práce s cenovou mapou bývá do jisté míry stále podceňovaná. Tento názor ale přetrvává spíše ze setrvačnosti.

9.1.2023
Rozjeďte to na realitním plese!

Využijte skvělé příležitosti setkat se s kolegy z realitní branže a sdílejte s nimi své zkušenosti.

5.1.2023
Vylepšili jsme cenové mapy nemovitostí.

Když jsme si mezi svátky chvíli odpočinuli a zrekapitulovali si rok 2022, tak jsme mohli s hrdostí konstatovat, že jsme si opravdu mákli!

30.12.2022