počet nemovitostí k porovnání: 5 904 718
helpdesk: +420 733 18 09 18

ODBORNÍCI, KTEŘÍ MAJÍ DŮVĚRU V CEMAP

Miroslav HerainMajitel firmy / RE/MAX Commercial Group

rámci přípravy projektu "Zprostředkování prodeje distressed assets" jsem měl možnost odzkoušet systém CeMap v rámci prvotního stanovení cenových map na vybrané pilotní portfolio. Velmi mě překvapila rychlost zpracování požadavků, ergonomie a možnost multikriteriálního výběru v systému. Zvlášť oceňuji uživatelskou přívětivost systému a dostupnost vstupních dat z nabídek nemovitostí o celé ČR. Vzhledem k tomu, že systém má velmi propracovanou metodiku a analytiku zpracování dat a výpočtu, jeho hlavní přednosti je časová efektivita zpracování a přesnost výsledku.

Mgr. Michal MalaníkMajitel RE/MAX Via

Naše realitní kancelář RE/MAX Via ve Zlíně využívá Váš systém velmi aktivně. Cenovou mapu používáme téměř při každém náboru nemovitostí. Jedná se o velmi efektivní nástroj, jak prodávajícím argumentovat ohledně nastavení reálné prodejní ceny nemoviosti. Na systému nám nejvíce vyhovuje rychlost vyhotovení a grafické provedení. Systém budeme využívat i nadále a všem bych ho vřele doporučil.

Roman ŠevčíkRE/MAX Magnum-Brno
RE/MAX COMMERCIAL GROUP

U CeMapu oceňuji přehlednost a možnost korekce dat na základě dalších zjištěných okolností při stanovování ceny nemovitosti. Mít přehled o nemovitostech na trhu, které konkurují prodávané nemovitosti, je určitě také důležité. Vše, jak vypadá, funguje dobře.

Chci CEMAPMÁM ZÁJEM